Reference

Michaela a Petr

(newborn)

Rozhodně doporučujeme! Jako stydlivý člověk jsem byla z focení nervózní, ale Terka dokázala navodit skvělou a přátelskou atmosféru. Focení tak probíhalo v poklidu, i když naše miminko ne vždy spolupracovalo. Výsledek stál za to a příští focení opět s Terkou! Děkujeme :-).

Lucie a Pavel

(newborn, rodinné focení, těhotenské focení, svatba)

S Terezkou jsme fotili svatbu, těhotenství i naši malou Amálku. Vždycky focení probíhalo v naprosto pohodové atmosféře, Terezka ihned vědela, jak nás nastavit a zbytečně celé focení neprodlužovat. Což je u manželů a malých dětí nesporná výhoda :-). S výsledkem její práce jsme byli vždy moc spokojeni, fotky jsou nádherné a vystihují vždy potřebnou emoci daného okamžiku. Určite to nejsou poslední fotky!

Zuzana a Víťa

(newborn, rodinné focení)

Terezka je naprostý profesionál😘. Kdykoli nás fotí, mám jistotu, že i 14 dní po porodu budeme vypadat všichni báječně a že fotky nebudou strojené, ale krásně přirozené. Nic ji nerozhodí, vždy má báječné nápady na focení, je připravená a co vymyslí, to je pak nádherné. Zároveň si snadno získá i malé prcky a zmákne fotit i řvoucího dvouleťáka, který se, zcela záhadně, na fotkách usmívá 😂. Focení je navíc tak akorát dlouhé, že ho zmáknou i nefotící typy 😂👍. Děkujeme a už teď se těšíme na další focení 😘.

Šárka

(rodinné focení)
Děkujeme za krásné fotky. Ani jsme nevěděly, které si vybrat…jedna hezčí než druhá 😊.
Focení bylo opravdu příjemné, vybrané hezké místo i kompozice.
Za nás velká spokojenost a doporučujeme👍😉.

Tereza a Vašek

(newborn)
Focení bylo velmi příjemné. Díky komfortu domácího prostředí, Terky citlivému přístupu a jejím nápadům na záběry, vznikly přirozené a hezké fotky.
Navíc nutno podotknout, že se focení neobešlo bez nehody ( z Rozárčiny strany 🙂 ) a ani to Terku nerozhodilo.

Martina a Aleš

(svatba, newborn)
Terka nám fotila jak svatbu, tak první focení našeho syna Eliáška. S fotkami jsme moc spokojeni. Terka má skvělé nápady a profesionální přístup zkušené maminky. Miminka zaujme a svatebčany usměrní, aby byl každý vidět, vše v přátelské atmosféře. Určitě doporučujeme a těšíme se na další focení.

Eva a Vladislav

(svatba, těhotenské focení)
Terezko, fotky jsou fantastické, moc děkujeme.
Jsi úžasná, zachycuješ nejdůležitější okamžiky v našem životě a díky tobě na ně nikdy nezapomeneme.
Už teď se těsíme na focení s naší malou :-).