Svatba

Dovolte mi zachytit příběh Vašeho svatebního dne.

Láska, radost a pocit štěstí jsou ty nejkrásnější emoce, která nás mohou v životě doprovázet. Svatební den je plný takových momentů a já zbožňuji tyto chvilky prožívat s vámi a zaznamenávat je prostřednictvím fotoaparátu.

Já vnímám svatební fotografie jako PŘÍBĚH – příběh jednoho nezapomenutelného dne. Každá fotografie v sobě skrývá prchavý okamžik, neopakovatelnou chvilku, emoci nebo zážitek, který stojí za zachycení. A všechny tyto fotografie tvoří dohromady celek. Váš den.

Focení novomanželů je většinou část dne, na kterou se nevěsta těší nejvíce. Naopak ženich a svatební hosté to považují často za tu méně atraktivní část svatby. Nemusíte se ale vůbec obávat . Focení probíhá velmi nenásilně, uvolněně, fotografie vznikají přirozeně během času, který na sebe máme vyhrazený. Většinou je to kolem 60 minut, podle programu svatby a toho, jak moc fotografie milujete. A co se týče svatebčanů, můžete se na mě obrátit už během plánování Vašeho svatebního dne. Ráda Vám ze zkušenosti poradím jak na to, aby byl průběh svatby plynulý a naše společné focení probíhalo v dobu, kdy se již hosté zabaví chvilku i bez nevěsty a ženicha.

Ráda vás budu provázet od svatebních příprav až po večerní zábavu.